středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Na jezeře

Olej na kartonu, 20x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
23790. Na jezeře
Dražba ukončena:01.11.2018 18:43:17
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč