středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Portrét dámy

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 65x54 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
82626. Portrét dámy
Dražba ukončena:01.09.2022 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč