středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Portrét ženy s květinou ve vlasech

Olej na plátně, 23x16cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně oškozen, malba poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
22799. Portrét ženy s květinou ve vlasech
Dražba ukončena:27.09.2018 22:01:10
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč