středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Studie dítěte

Olej na plátně fixovaném na dřevě, 28x19 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba v minulosti kvalitvně vyčištěna a restaurována. Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
12470. Studie dítěte
Dražba ukončena:20.09.2017 22:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč