středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Vodopád v horách

Olej na kartonu, 28x21 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
43925. Vodopád v horách
Dražba ukončena:30.04.2020 20:28:59
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 000 Kč