středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Z venkova I

Olej na plátně, 54x65 cm. Nesignováno. Rámováno. Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
104041. Z venkova I
Dražba ukončena:25.10.2023 22:10:13
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč