MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 92x92 cm. Nesignováno. Nerámováno.
> zpět na aukční výsledky
Středoevropský malíř 2. poloviny 20. století
43882. Symbols of Sky
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
600 Kč
vydraženo za:
1 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 200 Kč
6749
1 100 Kč
841
1 000 Kč
limit (30.04.2020 19:01:55)
6749
1 000 Kč
3917
900 Kč
limit (30.04.2020 18:56:44)
6749
800 Kč
841
700 Kč
1121
600 Kč
5212