Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x22 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu přípis Biedermeire kolem roku 1830.
Nejdelší strana: 25 cm