středoevropský malíř kolem pol. 20. stol. - Avenue de L´opera - Paris

Kresba, 20x25 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, pasparta, zaskleno.

středoevropský malíř kolem pol. 20. stol.
15487. Avenue de L´opera - Paris
Dražba ukončena:24.01.2018 20:50:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč