středoevropský malíř konce 19. stol. - Pouť

Kresba, 15x92 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

středoevropský malíř konce 19. stol.
6417. Pouť
Dražba ukončena:30.11.2016 19:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč