středoevropský malíř konce 19. stol. - Cestou k hradu

Olej na plátně, 41x34 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř konce 19. stol.
43835. Cestou k hradu
Dražba ukončena:29.04.2020 22:09:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč