středoevropský malíř konce 19. stol. - Párové obrazy - Kostelík a Zámeček

Oleje na kartonu, oba 16x20 cm, nesignovány, rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

středoevropský malíř konce 19. stol.
8661. Párové obrazy - Kostelík a Zámeček
Dražba ukončena:29.03.2017 18:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč