MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 65x87 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř konce 19. stol.
17383. Pocestní u řeky
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
3 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 500 Kč
limit (28.03.2018 22:17:27)
2056
3 400 Kč
limit (28.03.2018 22:17:26)
1016
3 000 Kč
limit (28.03.2018 22:16:56)
2056
2 900 Kč
1016
2 800 Kč
limit (28.03.2018 22:09:14)
2056
2 700 Kč
limit (28.03.2018 22:09:13)
1016
1 600 Kč
2056
1 500 Kč
3554
1 400 Kč
2056
1 300 Kč
2678
1 200 Kč
2056
1 100 Kč
3554
1 000 Kč
2056
900 Kč
3554
800 Kč
2056