středoevropský malíř konce 19. stol. - Pocestní u řeky

Olej na plátně, 65x87 cm, nesignováno, rám.

středoevropský malíř konce 19. stol.
17383. Pocestní u řeky
Dražba ukončena:28.03.2018 22:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč