středoevropský malíř konce 19. stol. - Potápějící se parník - Kvalitní dobový rám

Olej na plátně, 40x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

středoevropský malíř konce 19. stol.
113968. Potápějící se parník - Kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:07.04.2024 20:40:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč