středoevropský malíř konce 19. stol. - Zahalené děvčátko

Olej na plátně, 37x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř konce 19. stol.
304737. Zahalené děvčátko
Dražba ukončena:08.05.2020 20:14:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč