středoevropský malíř konce 20. století - Akt s papouškem

Olej na plátně, 97x146 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř konce 20. století
69170. Akt s papouškem
Dražba ukončena:21.11.2021 20:17:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč