středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Portrét dívky s čelenkou

Olej na plátně, 63x52 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám a malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
300741. Portrét dívky s čelenkou
Dražba ukončena:12.09.2019 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč