středoevropští malíři 20. stol. - Soubor 5 prací - květiny

1. Jiřiny - Kombinovaná technika na papíře, 49x35 cm, signováno vlevo dole Z. Popelka, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám poškozen.
2. Kytice s karafiáty - Olej na plátně, 54x40 cm, rám, nezaskleno.
Pozn.: Malba mírně zaprášena.
3. Kytice - Kombinovaná technika na lepence, 58x48 cm, signováno vlevo dole Samohrd, rám, zaskleno.
Pozn.: Malba v krajích mírně zaprášena.
4. Švestky - Olej na plátně, 58x40 cm, rám.
5. Listy - Kombinovaná technika na papíře, 60x39 cm, signováno vpravo dole Čepelák 76, paspartováno, zaskleno.
Pozn.: Papír mírně zvlněn.

středoevropští malíři 20. stol.
2614. Soubor 5 prací - květiny
Dražba ukončena:27.05.2015 22:55:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč