Neznámý autor - Stromy v zimní krajině

Olej na překližce, 24x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo je zasazeno v dobovém zdobném rámu.

Nejdelší strana: 48 cm

Neznámý autor
83428. Stromy v zimní krajině
Dražba ukončena:04.09.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat podobný obraz?