Šumava po pol. 19. stol. - Sv. Florián

Podmalba na skle, 18x14cm. Rám.

Pozn.: Mírně poškozené. Přiloženo povolení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Šumava po pol. 19. stol.
20890. Sv. Florián
Dražba ukončena:13.06.2018 20:51:29
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč