Svoboda - Dívka na louce

Olej na sololitu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Svoboda 98. Rámováno.

Nejdelší strana: 84 cm

Svoboda
100919. Dívka na louce
Dražba ukončena:20.08.2023 21:32:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč