Sychrovský - Ženský akt na poduškách

Olej na plátně. 80x58 cm Signováno vpravo dole Sychrovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Sychrovský
302251. Ženský akt na poduškách
Dražba ukončena:20.11.2019 20:05:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč