T. F. Šimon - Tržiště v Nice

Lept, 38x33 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
24483. Tržiště v Nice
Dražba ukončena:15.11.2018 18:58:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč