Taťána Ondráková - Bára

Nejdelší strana: 50 cm

Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo nahoře Toni Art 22. Nerámováno.

o autorovi: Malířka autodidakt, maluje technikou akrylu.

Taťána Ondráková
101591. Bára
Dražba ukončena:28.09.2023 22:22:59
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč