Taťána Ondráková - Sofie

Akryl na plátně, 60x40 cm. Signováno vpravo dole Toni Art 22. Nerámováno.

o autorovi: Malířka autodidakt, maluje technikou akrylu.

Taťána Ondráková
96412. Sofie
Dražba ukončena:28.06.2023 21:02:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč