Turkmenistán, polovina 19. stol. - Djuval (Chuval)

Tkanina, 110x45 cm. Turkmenská taška k zavěšení v jurtě. Osnovní třásně (kozí chlup) uvázané do střapce obtáčením. Střapce jsou připoutány k pevné přední straně vázané perským uzlem. 6 gülů v jednéřadě uprostřed pole. Zadní strana útkový ryps.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Turkmenistán, polovina 19. stol.
33004. Djuval (Chuval)
Dražba ukončena:12.06.2019 19:09:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 12.06.2019 19:04:01 69