Uiberlay, Kubíček, Novák,... - Soubor 10- ti olejomaleb

rozměry od: 19x25 cm do 62x82 cm, většina signována.

Pozn.: Některé malby i rámy mírně poškozeny.

Uiberlay, Kubíček, Novák,...
15014. Soubor 10- ti olejomaleb
Dražba ukončena:30.11.2017 22:19:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč