Usi Krejci - Soubor 3 prací

Kombinované techniky, 40x30 cm. Signovány Usi Krejci. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny.

Usi Krejci
24028. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:01.11.2018 22:37:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč