Neznámý autor - V hostinci

Olej na plátně, 47x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba místy poškozena.

Nejdelší strana: 67 cm

Neznámý autor
98103. V hostinci
Dražba ukončena:02.07.2023 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč