V. Kačírek - Na Česmě

Olej na kartonu, 57x71 cm. Signováno vpravo dole V. Kačírek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

307803. Na Česmě
Dražba ukončena:08.03.2021 20:16:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč