V. Salfeld - Sběratelské zátiší

Olej na plátně, 58x68 cm. Signováno vlevo dole V.Salfeld. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

V. Salfeld
42278. Sběratelské zátiší
Dražba ukončena:25.03.2020 21:09:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč