V. Sedláček - Zátiší s růžemi

Olej na plátně, 53x42 cm, signováno vpravo dole V. Sedláček 1877, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

10025. Zátiší s růžemi
Dražba ukončena:26.04.2017 21:42:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč