Václav Pokorný - Feťačky

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole V. Pokorný 75. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Publikováno: Galerie MAG, Jablonec nad Nisou 1994, FPS Repro, Praha 2004. Vystaveno: Galerie MAG, Jablonec nad Nisou 1994, Městská galerie MY, Jablonec nad Nisou 2004, Galerie Detesk, Železný Brod 2016.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

81173. Feťačky
Dražba ukončena:27.07.2022 22:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč