Václav Šesták - Rychlá auta

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 45x68 cm. Signováno vpravo dole Šesták V. 2019. Rámováno.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1953
Malíř autodidakt. Používá různé techniky, temperu, malbu na sololit, také olejomalbu na plátně. Vytvořil si vlastní techniku – suchá křída na mokrém šepsu. Obrazy si sám originálně rámuje. Jeho tématy jsou příroda, lesní zákoutí, ale také závodní auta, ilustrace pro děti, pohádkové bytosti.

85978. Rychlá auta
Dražba ukončena:30.10.2022 20:20:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč