Václav Srb - Kytice - kvalitní dobový rám

Olej na plátně, 66x55 cm. Signováno vpravo dole Srb. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

106614. Kytice - kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:10.12.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč