Valeriy Tsukakhin - Dívky

Olej na plátně, 70x120 cm. Monogramováno vpravo dole. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

vydraženo velký formát
107949. Dívky
Dražba ukončena:27.12.2023 21:41:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč