Vendula Halounová-Císařovská - Dívka s dravcem

Olej na kartonu, 15x10 cm. Monogramováno vpravo dole V. H. 77. Rámováno.

Nejdelší strana: 23 cm

o autorovi: 1950
Vendula Císařovská vystudovala AVU Praha, obor restaurátorství, a Ecole Des Beaux Arts, Paříž. Kromě obrazů je také autorkou ilustrací mnoha knih. Vystavovala v řadě českých i zahraničních galerií (Praha, Zürich, Pornic, Brusel atd.), realizovala také nástěnné malby kanceláří prezidenta republiky v prostorách Pražského hradu (1991) a nástěnné malby v soukromé vile Václava Havla (1994).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

Vendula Halounová-Císařovská
105568. Dívka s dravcem
Dražba ukončena:30.11.2023 20:26:46
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč