MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Bronz, výška: 17,5 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Vídeň počátek 20. stol.
68279. Had - stojánek na kapesní hodinky
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 700 Kč
limit (11.11.2021 21:41:06)
3699
2 600 Kč
4686
2 500 Kč
limit (11.11.2021 20:03:03)
688
2 500 Kč
4686
2 400 Kč
limit (11.11.2021 20:02:57)
688
2 300 Kč
4686
2 200 Kč
limit (11.11.2021 20:02:51)
688
2 100 Kč
4686
2 000 Kč
limit (11.11.2021 20:02:44)
688
1 900 Kč
4686
1 800 Kč
limit (10.11.2021 17:15:48)
688
1 700 Kč
4686
1 600 Kč
limit (06.11.2021 22:51:32)
688
1 500 Kč
2412
1 400 Kč
8289
1 300 Kč
2837
1 200 Kč
limit (04.11.2021 7:42:08)
858
1 200 Kč
2837
1 100 Kč
limit (03.11.2021 16:44:07)
858
1 000 Kč
8289
900 Kč
6416
800 Kč
5572
700 Kč
8289
600 Kč
5807
500 Kč
5943