Vídeň z roku 1840 - Půlové hodiny s horským jezerem

Olej na dřevě, 38x32 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky přesnosti.

Vídeň z roku 1840
301565. Půlové hodiny s horským jezerem
Dražba ukončena:19.10.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč