Viktor Klein (Klen) - Snopy za vesnicí

Olej na kartonu, 45x55 cm, signováno vpravo dole Viktor Klein, rám, zaskleno.

1870, Praha - 1939, Praha
Žák École nationale des Arts decoratifs v Paříži (1890), poté studia na UMPRUM v Praze (1890-1896). Po dokončení UMPRUM se vzdělával na
AVU (1896-1897, prof. J.V. Myslbek) a soukromě studoval u Antonína Slavíčka. Věnoval se figurálním sujetám, podobiznám a krajinomalbě.
Na počátku své tvorby se zabýval i sochačstvím. Vystavoval zejména v Praze.

Pozn.: Malba místy znečištěna.

1964. Snopy za vesnicí
Dražba ukončena:26.03.2015 19:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 26.03.2015 11:39:03 554
1 000 Kč 22.03.2015 12:37:03 283