Olej na překližce, 32x32 cm. Signováno vlevo dole Krupec 1951. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1884 - 1965 Narodil se v Žilině. Studoval AVU ve Vídni. Tvořil ve Vídni a na Slovensku.