Viktor Krupec - Pestrá kytice

Olej na plátně, 65x55 cm, signováno vlevo dole Krupec, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1965
Narodil se v Žilině. Studoval AVU ve Vídni. Tvořil ve Vídni a na Slovensku.

17284. Pestrá kytice
Dražba ukončena:28.03.2018 20:53:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč