Olej na plátně, 65x55 cm, signováno vlevo dole Krupec, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1884 - 1965 Narodil se v Žilině. Studoval AVU ve Vídni. Tvořil ve Vídni a na Slovensku.