Vilém  Pistorius - Dva koně

Olej na sololitu, 60x64 cm, signováno vlevo dole Pistorius, rám, zaskleno.

1897, Hořepník
Soukromě studoval u malířů Bouse, Hübschmanna a Bendy. V letech 1911-1913 také u Ferdinanda Engelmüllera. Maluje především podobizny moravských šlechticů.

Pozn.: Rám poškozen.

2965. Dva koně
Dražba ukončena:01.10.2015 21:08:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč