nesignováno - Dva přátelé

Olej na plátně fixovaném na lepence, 26x34 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
5966. Dva přátelé
Dražba ukončena:26.10.2016 21:31:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč