Vít Ondráček - Akt na poduškách

Pastel, 60x42 cm. Signováno vpravo dole Vít Ondráček. Rám sklo.

Pozn. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1959
Grafik. Studoval na SUPŠ v Brně knižní grafiku u D. Chatrného. Od r. 1991 pracuje ve svobodném povolání. Věnuje se malbě, kresbě, knižní grafice a volné i drobné grafice. Je členem TT Klubu v Brně. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách České pojišťovny.

Vít Ondráček
83417. Akt na poduškách
Dražba ukončena:04.09.2022 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.08.2022 20:59:58 1610