Vladimír Kopecký - Stromy ve veltruském parku

Kombinovaná technika, 36x48 cm. Signováno vlevo dole V. Kopecký 84. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z rodiny umělce.

o autorovi: 1928-2016
Narodil se v Pardubicích. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Strnadela a také u pro. Boudy na Pedagogické fakutltě UK. Ve své volné tvorbě hledal náměty hlavně v přírodě, velkou inspirací mu byly stromy. Zajímavostí je, že v roce 2004 vyhrál soutěž na oficiální znak města Pardubic. Většinu své tvorby věnoval grafice - dřevorytům, linorytu a dalším grafickým technikám, knižní grafice, typografii a ilustraci, která v určitých obdobích převládla nad volnou grafikou a kreslířskou tvorbou.

Vladimír Kopecký
43926. Stromy ve veltruském parku
Dražba ukončena:30.04.2020 20:26:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 400 Kč