Vladimír Vestenický - Štrbské pleso

Olej na sololitu, 38x69 cm. Signováno vpravo dole V. Vestenický 1961. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1979
Slovenský malíř

33746. Štrbské pleso
Dražba ukončena:26.06.2019 19:57:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč