Vlastimil Fiala - Krajina z Polabí

Olej na plátně, 77x106 cm, signováno vpravo dole Vl. Fiala 53, bez rámu.

1920, Zábřeh - 1993
Žák SUŘ v Brně (1939-1942). Poté studia na FF Masarykovy univerzity (1939-1948; prof. Kubala a Richter). Redaktor časopisu Výtvarné umění a vedoucí Nakladatelství československých výtvarných umělců. Pravidelně publikoval v denním tisku.

Pozn.: Malba poškozena. Vzadu autorský štítek.

2094. Krajina z Polabí
Dražba ukončena:26.03.2015 21:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč