Vlastimil Lebeda - Místo nahoře

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Lebeda Vl. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku syna Vladimíra Lebedy.

o autorovi: 1906 – 1995
Český malíř.

68782. Místo nahoře
Dražba ukončena:24.11.2021 22:35:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč