Vlastimil Strašil - Konvolut 2 prací- Česká krajina

Nejdelší strana: 78 cm

2x olej na kartonu, 38x62 cm, 38x61 cm. Obě signovány Strašil. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1923 – 2009
Malíř. Studoval na SUŘ v Brně u F. Süssera. Byl členem uměleckého sdružení Parnas, s nímž vystavoval. Věnoval se převážně krajinomalbě.

Vlastimil Strašil
83647. Konvolut 2 prací- Česká krajina
Dražba ukončena:11.09.2022 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.09.2022 20:38:20 2758